Tagi

,

[Kwak Mingu dla Kyungjae Today] Sojin – liderka i główny wokal najgorętszego zespołu 2014 roku – Girls Day obchodzi dziś swoje urodziny. Urodziła się 21 maja 1986 roku.

tumblr_n6a05wlktf1rxgajoo2_500
Zamiast świętować swoje urodziny, to przygotowuje się z Girls Day do wydania następnego albumu. Bez zarzutu mówi: „Jestem wdzięczna i szczęśliwa za każdą chwilę”.

Pytanie: Co masz zamiar robić w swoje urodziny?
Sojin: Ponieważ przygotowujemy się do naszego następnego albumu, ćwiczymy nasz nowy taniec. Gdy wybiła godzina moich urodzin członkinie, zespół taneczny i ekipa pogratulowali mi. Powinnam zadzwonić do mojej rodziny, którą doceniam i kocham. Jestem wdzięczna i szczęśliwa za każdą chwilę.

Pytanie: Jak się czujesz w dniu twoich urodzin?
Sojin: W moje urodziny na pewno czuje się inna niż moi przyjaciele. Ponieważ jestem częścią Girls Day czuje się jak Piotruś Pan. Jednak mimo wieku nadal staram się osiągnąć moje cele. Ale nie martwię się za bardzo bo nadal jestem w przedziale 20 lat.

Pytanie: A jak się czujesz starzejąc się?
Sojin: Jestem smutna, ale z roku na rok uczę się czegoś nowego. Dorastając widzę, że moje doświadczenie jest większe i myślę o nowych rzeczach. Co roku czuje się „nowa” i czekam podekscytowana na to co ma przyjść.

Pytanie: Jakim wiekiem jesteś najbardziej podekscytowana?
Sojin: 35 lat. Czuje, że dużo rzeczy się wydarzy przed moimi 35 urodzinami. Jestem podekscytowana na myśl ile decyzji do tego wieku podejmę i jakie życie stworzę. Mam nadzieje, że w wieku 35 lat będę lepszą kobietą niż teraz.

Pytanie: Co lubisz/ czego nie lubisz słyszeć w swoje urodziny?
Sojin: (Nie lubię) Jak ludzie mówią o moim wieku. Nienawidzę tego, że ludzie umieszczają ograniczenia co do mojego wieku. Chce im pokazać, że nawet jak jest coś co chce bardzo zrobić to wiek mnie nie ogranicza. Zamiast przyjmować prezenty od bliskich, ich życzenia „Wszystkiego najlepszego” są cenniejsze. A także lubię słuchać o doświadczeniach innych.

Pytanie: Które urodziny zapamiętałaś najbardziej?
Sojin: To było w zeszłym roku. Mimo, ze nie jestem kimś wyjątkowym, co szczególnie mnie ucieszyło to mnóstwo miłości od moich fanów. W zeszłym roku byłyśmy w innym regionie i fani umieścili z daleka afisz na moje urodziny. Bardzo mi się to podobało i byłam bardzo im za to wdzięczna.

Pytanie: Co chcesz otrzymać na swoje urodziny?
Sojin: Miłość hahahahahahahaha

Pytanie: Kiedy dostaniesz przeznaczone dla siebie wakacje podczas urodzin co chcesz zrobić? 
Sojin: Chce podróżować bez celu samochodem. Myślę, że dzięki temu mogłabym się nauczyć i doświadczyć wielu nowych rzeczy.

Pytanie: Jak chcesz spędzić swoje urodzin za 10 lat?
Sojin: Mam nadzieję, że do tego czasu wiele moich marzeń się spełni, i że będę szcześliwa otoczona moimi bliskimi…

Pytanie: Proszę, powiedz kilka słów od siebie.
Sojin: Bądźcie dla siebie wyrozumiali i kochajcie siebie bardziej.

tłumaczenie ang: Shirina
tłumaczenie PL: Eunjee – dziękuję ♥
source: GsDD